روز سوم هم همونطور بود ک ۲ روز اول گذشت سردی پا عرق کردن بی حوصلگی بی حال بودن و خلاصه خمیازه کشیدن که شاید هرکسی برای ترک تجربه کرده باشه 

قرار بود قرصارو ی هفته بخورم که دیگه مشکلی نداشته باشم بعدش ک دوره سم زدایی تموم شده بود برم رو حالت سالمی 

روزا یا شبایی ک پاهام درد میگرفتن ی نوافن میخوردم ک حداقل دردش کمتر بشه 

روز سوم چهارم هم مثل روزای قبلتر گذشت ولی کمی بهتر بود بیرون میرفتم یخورده هوا بخوره بهم اذیت میشدم ی دوشی میگرفتم حالم بهتر میشد چایی هم چای سبز داشتم همیشه اماده بود کنارم چون دکتر گفته بود مایعات زیاد بخور سیگاری نبودم زیاد ولی خب گفتم سیگارم نمیکشم دیگه معمولا بعد نئشگی ناس میزاشتم ک اونم قطعش کردم چون سیگار و ناس عوارض ترک رو بدترش میکنن یعنی اگه سیگاری هستید بیشتر از بقیه شاید عرق کنید یا هی موهای تنتون سیخ بشه ولی درکل هرکسی اراده شو داشته باشه میتونه

روزی نبوده ک خودمو لعنت نکرده باشم برای اعتیادم این نبود حقم این نبود حق مادرم حق پدرم حق خانوادم ک ازشون دور شم اما مواد اونقد ادم رو سرخوش میکنه که هرگز نمیفهمی چقد زود گذشته ! ۵ سال گذشت و من اندازه ۵ ماهم برای خانوادم وقت نزاشتم همش سرکار بودم و درحال مصرف بودم شبا هم که میرفتم مصرف و میومدم میخوابیدم صبح پا میشدم 

خلاصه بگم امیدوارم هرگز از تصمیم ترک کردن عقب نشینی نکنید متادون هم تست کردم ی سال استفاده کردم بیشتر متادون نگهدارنده ی اعتیاده ترک نیست بنظرم تازه معتاد متادون میشی حالا تریاک گیاهیه اونکه شیمیاییه بدتره

روزای بعدم براتون مینویسمش شاید بدرد یکی خورد

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهران موزیک تولبد محتوا دانلود موسیقی جدید Paul مینویسم برای دل پایگاه تخصصی آزمون دکتری فخر آموزش ميراکلس شگفت‌انگيز John Ervin