سلام به همه امروزم اومدم حال روزای ۷ ۸ یعنی یک هفته بعد ترک رو براتون بنویسم 
فکر کنم بهتون گفتم که ی مدت متادون هم خوردم برای ترکش ولس فایده ای نداشت روز ۷ ۸ تقریبا میشه گفت مثل هم بودن تا شب هشتم که رفتم دکتر و تمام قرصای روز و شب رو ازم گرفت و فقط الپرازولام نیم رو گذاشت واسم گفت میدونم نمیتونی بخوابی بدون این تا ی هفته ده روز ، خلاصه اینکه توی پست اول براتون نوشته بودم چه قرصایی داده بود بهم دکتر لینکشو میزارم ببینید اگه ندیدید
خلاصه بگم براتون که قرصای روز و قرصای شب از باکلوفن گاباپنتین و وازونیدین رو کلا گرفت ازم شب اول بدون خوردن وازونیدین و گاباپنتین تا صبح خوابم نبرد همش بی قراری همش سردی پا همش سیخ شدن موهای تنم همش عتسه و عرق کردن نمیدونستم چیکار کنم هم پاهام سرد بود هم داشتم عرق میکردن زیر بغلام لعنت به اعتیاد ، خسته شده بودم همش عصبانی میشدم وسوسه نمیشدم ولی چون تصمیم جدی گرفته بودم همش میدیدم اعتیاد چیکار کرده باهام اگه امروز نزارم کنار هرگژ نمیتونم بزارمش کنار ، خداروشکر از روزای اول خیلی بهترم ، روز ۷ ۸ رفتم بیرون استخر دوچرخه سواری دلم نمیخواست برم همش میخواستم خونه بمونم هم سیگارو همه چیزای دیگه شو گزاشته بودم کنار بیحال بودم ولی به اصرار بچه ها حتی شبش رفتیم فوتبال بازی کردیم ک مجبور شدم واستم تو دروازه چون اونقد لاغر شده بودم ک میترسیدم بزنن پاهامو بشکنن یا صدمه ببینم لعنت به مواد ، ایکاش زودتر بفکر ترکش میفتادم ولی هنوزم دیر نیست 
بچه ها سرتون رو به درد نیارم ولی سعی میکنم بنویسم براتون شاید بخونید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نکات آشپزی مبانی رفتار سازمانی غرب شناسی هولوگرام پرتال تخصصی تاسیسات مکانیکی ساختمان|تاسیسات|تاسیسات حرارتی|تاسیسات برودتی|تاسیسات الکتریکی|تهویه مطبوع|Hvac تاريخ و تمدن اسلامي تربیت کودکان Douglas اصول و قواعد خوشتیپی آقایان