بروبچ سلام اینو ک مینویسم تقریبا حالم بهتره چون الان روز ۱۴ ام هستم خیلی حالم بهتر شده ، خب بریم سراغ روزای نهم و دهم خماری یا ترک تریاک و متادون ؛ مثل روزای دیگه ام پاهام سرد اسهال گرفتم حالم خوش نبود زیاد سیگارم ک نمیکشم نشستم خونه بعضی وقتا میرم بیرون ی چرخی میزنم با ماشین یا میرم دوچرخه سواری میگم یخورده خسته بشم حالمم بد بشه میپرم زیر دوش اب گرم تا بهتر بشه حالم ولی اینو بگم ک حالم نسبت به روزای اول خیلی خیلی بهتره یعنی میشه گفت یجورایی فقط و فقط عوارضش مونده یخورده عرق کردن خمیازه و سردی پاهام ، درکل راضیم از وضعیت شبا هم ک میرسه ی الپرازولام میخورم دکتر گفت ۱۰ روز بخور تا این عوارضی ک داری از بین بره بعد باید رو خوابت کار کنی تا بتونی راحت بخوابی چون مشکلترین کار ممکن همین خوابیدنُ بیقراری توی تختِ واقعا نمیدون چجوری باید توصیف کنم ، ولی بگم ک واقعا داره حالم روز ب روز بهتر و بهتر میشه سعی میکنم اگه جایی قرار باشه برم مثل استخر برم حتما چون سرگرمم میکنه ، باید یاد بگیریم به زندگی قبلیمون برگردیم ارامش داشته باشیم ترس نداشته باشیم ، من خودم مسافرت نمیرفتم چون بفکر بودم اونجا باید چیکار کنم با خانواده بیرون نمیرفتم زیاد چون همش پای بساط بودم ی جورایی اما تصمیم گرفتم دیگه اینجوری نباشم میخوام این لعنتی توی زندگیم نباشه امیدوارم بعد از این همه سختی ک کشیدم دوباره نرم سمتش چون دیدم کسایی ک لغزش داشتن ، اما از نظر ذهنی هم اماده ام چون ترک اعتیاد ذهنی و جسمیه 

خلاصه میام براتون میگم چیا میشه تو روزای اینده امیدوارم بدرد کسی بخوره حداقل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

My Island دبیرستان شهید جعفری طاد مشاوره و راهکار مناسب طراحی و ساخت زیپ لاین مبلمان اداري و محصولات خانگي آرياکو خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی فاطمه جان احمدی زبان انگلیسی متوسّطه اوّل پیرانشهر Michael